کارگاه آموزش متد سیلوا

دسته بندي : تحقیق و جزوه » آموزشی

کاملترین کارگاه آموزش متد سیلوا


در کمتر از یک ماه همراه با برنامه روزانه متد سیلوا را به صورت کامل یاد بگیرید.
تعداد صفحات : 25
فرمت : pdf
متد سیلوا شیوه ای است برای ریلاکس و آرمیده ساختن ذهن و بدن و سپس استفاده از فرکانس های کم بسامد مغز و توانهای نهایی نیمکرة راست برای ایجاد نتایج و موقعیت های مثبت و مطلوب. در متد سیلوا، نیمکرة راست مغز کلید اصلی است چرا که نیمکرة راست در تماس با شعور حاکم بر عالم(منبع خلق و پدید آورندگی) قرار دارد و بنابراین خلاق و پدیدآورنده است. هرجا که مشکلی وجود داشته باشد، نیمکرة راست راه حل خلق میکند.

هرجا عیب و نقصی وجود داشته باشد، نیمکرة راست سلامتی و بی عیبی ایجاد مینماید. هرجا که تضاد و ناهماهنگی وجود داشته باشد، نیمکرة راست هماهنگی و توازن پدید می آورد. اگر متد سیلوا منحصر به ریلاکس ساختن بدن و آرام سازی ذهن بود ما می توانستیم آنرا همان مراقبه بنامیم، اما متد سیلوا چیزی فراتر از مراقبة معمولی، و فعال و پویاست نه نافعال و ایستا. آنچه که در متد سیلوا پس از کشیدن سه نفس عمیق اتفاق می افتد همان حالت بی ذهنی که معمولاً در مراقبة معمولی روی میدهد نیست بلکه بیشتر، حالت ذهن سرشار میباشد.

به عبارت بهتر میتوان گفت زمانی که افراد متد سیلوا را مورد استفاده قرار میدهند هر کسی ذهن خودش ر اجهت برانگیختن انرژیهای خلاق خود والایش تحت کنترل قرار میدهد. بنابر آنچه که گفته شد میتوان چنین نتیجه گیری کرد که بین متد سیلوا و مراقبة نافعال و پاسیو معمولی که غالباً در شرق رایج است تفاوتهای اساسی وجود دارد. شاید اصلاح« مراقبة فعال و اکتیو » واژة مناسبی برای متد سیلوا باشد.

از آن بهتر، اصطلاح « مراقبة پویا و دینامیک » است چرا که واژة پویا انرژی بیشتری دربر دارد و خلاقیت بیشتری در معنای آن نهفته است. با وجود این، از آنجا که از واژة مراقبه در نظر عموم سابقه ای طولانی از حالت ذهنی ساکن و نافعال وجود دارد، این واژه ممکن است کمی گول زننده باشد- حتی اگر در جلوی آن واژة « پویا و دینامیک » قرار گیرد. شما به تدریج پی خواهید برد که متد سیلوا بر ذهن فعال و خلاق تکیه دارد نه بر حالت « بی ذهنی ». در واقع، زمانی که ما متد سیلوا را بکار میگیریم ذهنمان را تحت کنترل قرار میدهیم و« کنترل ذهن » اصطلاح مناسبی است برای توصیف آنچه که ما در متد سیلوا انجام میدهیم. متد کنترل ذهن سیلوا چیزی فراتر از مراقبة معمولی است. این متد شیوه ای است برای استفاده از ذهن به منظور دسترسی به نهایت شعور و آگاهی.

کاربرد عمده متد سیلوا

در اینجا روشی را میخواهم به شما ارائه دهم که شما در هر مرحله از تمرینات صبحگاهی قرار داشته باشید می توانید این روش را جهت استفادة بهینه از متد سیلوا به کار ببرید. این روش عبارت است از استفاده از فرمول اساسی نه در جهت شفابخشی، بلکه در جهت افزایش توانایی شفابخش.

خلاصه روند این کار:

۱) با شمارش معکوس به سطح آلفا بروید.

۲) با استفاده از کلماتی که در ذهنتان می آید، تاکید کنید که شما قصد دارید آنچنان ذهن خود را در اختیار بگیرید که از آن، در جهت سالم بودن و سالم ماندن خودتان و دیگران بهره بجویید. دوباره تاکید کنید که با آموختن رفتن به سطح آلفا و آموختن تکنیک های متد سیلوا، شما مسلماً قادر به انجام این کار خواهید بود.

۳) سرانجام با تصویرسازی ذهنی، در خیالتان خودتان را در حال انجام دادن تمرینات صبحگاهی شمارش معکوس و نیز در حال ارتعاش دادن دست ها و پاس دادن ببینید و مشاهده کنید که تندرست تر از پیش شده اید و دیگران به خاطر اینکه شما در سلامتی آنها اقدامات موثری انجام داده اید، لبخند می زنند.

تکنیک متد سیلوا روز اول:

این تمرین برای آرامش ذهن و برنامه ریزی ذهن است و فواید بیشماری دارد.

این تمرین در سه نوبت صبح بعد از بیدار شدن ظهر و شب قبل از خواب انجام می شود.
.....................
از مزایای فراگیری این متد (خوزه سیلوا):

1- درمان بیماری های خود بدون کوچکترین دارو (حتی بیماری های بسیار پیشرفته)

2- درمان بیماری های دیگران از راه دور یا نزدیک

3- تقویت قوای ذهنی و هوش به طرز باور نکردنی

4- فعالسازی دو نیمکره مغز

5- یادگیری دروس به صورت عمیق

6- استفاده از سیگنالهای مغزی برای اسکن بدن و فهمیدن نقطه دارای مشکل در بدن

7- ریلکس شدن در چند دقیقه و دفع استرس روزانه

8- خواب مغناطیسی و رفع خستگی در چند دقیقه بدون نیاز به خواب کامل روزانه

9- درمان چاقی بدون نیاز به دارو و رژیم و دکتر (به کمک تغییر ذائقه و تلقین)

10- درمان لاغری بدون نیاز به دارو و رژیم و دکتر(به کمک تغییر ذائقه و تلقین

و غیره ...
دسته بندی: تحقیق و جزوه » آموزشی

تعداد مشاهده: 2360 مشاهده

فرمت فایل دانلودی:.zip

فرمت فایل اصلی: pdf

تعداد صفحات: 25

حجم فایل:481 کیلوبایت

 قیمت: 20,000 تومان
پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود.   پرداخت و دریافت فایل
  • محتوای فایل دانلودی: